predsjednica u obilasku
Kolinda Grabar-Kitarović posjetila Bosansku Posavinu U Novom parku u Orašju upalila je svijeću kod spomenika velikanu hrvatskog glumišta Ivi Gregureviću
Kolinda Grabar-Kitarović posjetila Bosansku Posavinu U Novom parku u Orašju upalila je svijeću kod spomenika velikanu hrvatskog glumišta Ivi Gregureviću