U PONEDJELJAK, 1. NOVEMBRA
Nakon OHR-a, novi protesti ispred Ambasade SAD u S... Izađimo i dostojanstveno u miru izrazimo svoje stavove u vezi trenutne situacije u zemlji, odnosno zahtjevajmo da se od sada čuje i glas građana, a sve u cilju zaštite naše države. Pokažimo da smo odgovorni građani i vrijedni, da se neko založi da nam pomog...
Nakon OHR-a, novi protesti ispred Ambasade SAD u S... Izađimo i dostojanstveno u miru izrazimo svoje stavove u vezi trenutne situacije u zemlji, odnosno zahtjevajmo da se od sada čuje i glas građana, a sve u cilju zaštite naše države. Pokažimo da smo odgovorni građani i vrijedni, da se neko založi da nam pomog...