najstrožije kazniti
Ramo Isak nakon brutalno napada u Stocu obratio se... Jasnog sam stava da se počinitelji, zbog brutalnosti samog napada, trebaju najstrožije kazniti, odnosno da pravosudne institucije moraju poslati jasnu poruku kako nećemo imati ni minimum tolerancije prema ovakvim dešavanjima
Ramo Isak nakon brutalno napada u Stocu obratio se... Jasnog sam stava da se počinitelji, zbog brutalnosti samog napada, trebaju najstrožije kazniti, odnosno da pravosudne institucije moraju poslati jasnu poruku kako nećemo imati ni minimum tolerancije prema ovakvim dešavanjima