GAVRANKAPETANOVIĆ O SJEĆANJU NA 2. MAJ '92.
Ne postoji škola koja vas može naučiti kako operis... Ako sam ikada u životu uradio nešto zaista vrijedno, onda su to bile te četiri ratne godine. Toliku količinu dobra i pomoći ljudima ne pruža svakoj osobi život - kaže nakon svega prof. dr. Gavrankapetanović
Ne postoji škola koja vas može naučiti kako operis... Ako sam ikada u životu uradio nešto zaista vrijedno, onda su to bile te četiri ratne godine. Toliku količinu dobra i pomoći ljudima ne pruža svakoj osobi život - kaže nakon svega prof. dr. Gavrankapetanović