zašto kod nas ne može kao U AMERICI
Šta bi bilo da o sarajevskoj tramvajskoj nesreći o... Da li je kod nas nemoguće da obični građani, u ulogama porotnika, sude, recimo, slučaj teške saobraćajne nesreće u Sarajevu? To je sudska praksa u SAD-u i Velikoj Britaniji
Šta bi bilo da o sarajevskoj tramvajskoj nesreći o... Da li je kod nas nemoguće da obični građani, u ulogama porotnika, sude, recimo, slučaj teške saobraćajne nesreće u Sarajevu? To je sudska praksa u SAD-u i Velikoj Britaniji