ZVIJEZDA VERSACEA I BURBERRYJA

22-godišnji maneken se ubio zbog nesretne ljubavi?

Arhiva21.06.10, 09:08h

Poznati francuski maneken Tom Nicon (22) ovog vikenda izvršio je samoubistvo skočivši s četvrtog sprata zgrade nakon što se vratio se probe za milanski Fashion Week. Njegovi prijatelji ali i cijela modna javnost šokirana je činom uspješnog mladića, te nagađaju da se ubio zbog nesretne ljubavi

tom nicon

Toma Nicona (22) našli su mrtvog par sati prije početka Milanskog Fashion Weeka u podnožju zgrade. Policija sumnja da se mladić sam bacio sa četvrtog sprata navodno zbog 'zamršene ljubavne veze', piše portal 24 sata.

Mladi Francuz bio je vrlo tražen maneken, nosio je revije za modne kuće Louis Vuitton, Burberry, Hugo Boss, a prije smrti se bio vratio s generalne probe za reviju Versacea.

- Njegovi prijatelji su nam rekli da je nedavno prekinuo s djevojkom te da je zbog toga bio u depresiji - rekao je izvor iz policije. Organizatori Fashion Weeka i modeli odali su počast Niconu i nastavili s revijama po planu.

- Bio je s nama u petak ujutro na završnoj probi. Činio se dobro i smireno. Već je nosio za nas tri ili četiri revije i bio je drag mladić. Jednostavno ne možemo razumijeti zašto je to učinio. Nikad ne bismo ni pomislili da bi učinio takvo što - rekla je Donatela Versace.

(24 sata/DEPO/em)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook