- Dražen i ja smo bili vrlo bliski, kao saigrači u reprezentaciji bivše Jugoslavije, te smo i došli zajedno u NBA ligu 1989. godine. Putevi su nam se razišli kada je počeo rat i nikada nismo imali vremena da se nađemo i razrešimo naše nesporazume- rekao je Divac.
"Jednom braća" je priča o prijateljstvu koje je prekinuto ratom. Naime, raspadanjem države raspadalo se prijateljstvo Divca i Petrovića, a tragedija postaje još veća nakon smrti Dražena s obzirom da Vlade neće dobiti priliku da raspravi neke stvari s njim kao što je to učinio s Kukočem i Rađom - objavio je beogradski "Blic".
Dokumentarni film "Jednom braća" najavljen je kao dio serijala koji donosi 30 velikih sportskih priča u posljednje tri decenije, a u filmu kojeg potpisuje Michael Tolan trebali bi se pojaviti i Dušan Ivković, Žarko Paspalj, Toni Kukoč i Dino Rađa.
(BLIN/mp)
ČITAJTE DEPO!
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook