Pa kakav bih ja to bio suprug kad bih rekao ljekarima da isključe aparate i da mi supruga umre. Kad je pala u komu pitali su me šta želim da učine. Rekao samo im da naprave ono što je najbolje za nju - rekao je Frédéric Prinz von Anhalt (67) za njemački časopis Bunte.
Zsa Zsa Gabor (94) nedavno je ponovo hospitalizirana. Pala je u komu, no probudila se i ljekari su rekli da već u ponedjeljak može ići kući iz bolnice.
- Ako mi ona umre, nemam više razloga za život - jadao se Frederic koji je navodno zabranio Zsa Zsainoj kćeri Francesi Hilton da posjeti majku u bolnici.
Zsa Zsu i dalje hrane na cjevčicu i daju joj veliku količinu lijekova protiv bolova, a sve što može izgovoriti je 'da', 'ne' i 'boli me'.
- Prije 25 godina zakleli smo se na vjernost jedno drugome i rekli si da ćemo paziti jedno na drugo do kraja života. Zsa Zsa ne želi ostati sama i ja to znam - rekao je Von Anhalt.
(24sata.hr/md)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook