Bosanskohercegovački pjevač Božo Vrećo bio je jedna od glavnih zvijezda svečanog otvorenja Sarajevo Film Festivala čijim je crvenim tepihom prošetao u raskošnoj kreaciji i uspio zasjeniti sve oko sebe.
Božo se na crvenom tepihu pojavio u glamuroznoj haljini od tila s visokim izrezom i neobičnom šminkom na licu te crnim turbanom na glavi, zbog kojih je bio prava senzacija. Spremno je pozirao okupljenim fotografima i prikupljao komplimente za odvažni stajling.
![]()
Popularni muzičar inače je poznat po svom osebujnom stilu, a na svim komplimentima zahvalio se na svom profilu na Instagramu, te otkrio kako je haljina njegov vlastiti dizajn i da je već prodana u humanitarne svrhe.
"Hvala za sve komplimente za sinoć, haljina je kao i do sada moj dizajn i drago mi je da vam se toliko svidjela, svake godine za SFF bi to bila posebna kreacija, a ono što je bitnije od svega jeste da svaka od tih haljina je prodata i novac je darovan u humanitarne svrhe, tako će biti i ove godine sa ovom haljinom. Činite dobra djela, iskažite lijepe riječi jedni drugima i budite ono što iskreno osjećate, da, težak je to zadatak, al vrijedi svake sekunde života! Živite vaše živote", napisao je Božo uz objavu.
![]()
"Dragi Božo, niko nije kao ti", "Ti si čarobnjak", "Ja sam se zaljubila", "Svaka ti čast, sinoć si zračio na toliko načina", "Divan u svakom pogledu", "Jedinstven kao i uvijek", "Divno, divno jer ispod haljine nije samo hrabrost, nego i veliko srce i još veća duša, a ja je zovem srećica", "Da te nema, trebalo bi te izmisliti", poručili su mu njegovi pratitelji u komentarima.
(DEPO PORTAL/md)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 23
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!