Predsjednik Saveza za bolju budućnost (SBB) Fahrudin Radončić tendencioznim ili lošim prijevodom nazvao je spominjanje prvog predsjednika Predsjedništva Republike Bosne i Hercegovine Alije Izetbegovića u njegovoj izjavi na Sudu u Prištini.
- Ja uopće nisam rekao da je to po nalogu Alije Izetbegovića, niti se predsjednik Izetbegović ikada bavio time. Ako nekoga zanima da se govori o tome neka pročita novine koje sam tamo pokazao - rekao je Radončić.
Istakao je da nije iznosio nikakva lična stanovišta, niti o Izetbegoviću, niti o konkretnoj stvari, nego da je pokazao medije koji su 2007. godine imali seriju tekstova o tome.
- Neko je tendenciozno i zlonamjerno ubacio ime predsjednika Izetbegovića u priču gdje on nije ni spomenut - naglasio je Radončić.
(FENA/mr)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook