U Novom Sadu se večeras odvila drama. Prvo je žena skočila sa terase, a zatim je njen suprug prijetio da će se ubiti zajedno sa djetetom, saznaje ''Blic''.
Bježeći od nasilnog muža, Novosađanka Danica R. večeras se bacila sa terase sa trospratnice u Dositejevoj ulici u Novom Sadu.
Nesrećna žena je pala na vazdušni jastuk koji su vatrogasci netom postavili, ali je uprkos tome zadobila povrede zbog kojih se trenutno nalazi u Kliničkom centru na dijagnostici.
Nakon toga, njen muž Rade R. je izašao na terasu sa dvogodišnjim djetetom u naručju, prijeteći kako će se baciti i ubiti.
Muškarac, za kojeg komšije kažu da je uvijek bio nasilan, prijetio je samoubistvom pola sata, dok je sa njim sve vrijeme pregovarala policija.
U međuvremenu, jedan od policajaca se popeo na terasu susjednog stana i izvukao dijete iz naručja nasilnika. Rade R. se zatim predao policiji.
Danica R. s trenutno nalazi u bolnici na dijagnostici, tako da još nije poznata težina povreda koje je zadobila.
(Blic.rs, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook