NAKON USVAJANJA SPORNE DEKLARACIJE O 9. JANUARU
Izetbegović: Dobro je što je Dodik otišao u Potoč... - Taj dan treba da prepoznaju svi građani koji žive u RS-u. Deveti januar to nije, jer tog dana su ekskluzivno srpski poslanici odlučili da se odvoje od drugih, Bošnjaka i Hrvata. Taj dan se danas proslavlja krsnom slavnom Republike Srpske - kazao je danas ...
Izetbegović: Dobro je što je Dodik otišao u Potoč... - Taj dan treba da prepoznaju svi građani koji žive u RS-u. Deveti januar to nije, jer tog dana su ekskluzivno srpski poslanici odlučili da se odvoje od drugih, Bošnjaka i Hrvata. Taj dan se danas proslavlja krsnom slavnom Republike Srpske - kazao je danas ...