DIVLJAŠTVO U GLAVNOM GRADU BiH

U krugu preduzeća Famos otrovano 14 pasa

Arhiva24.01.13, 12:38h

Na osnovu dojave policajca Policijske uprave Ilidža i Službe za privredu Općine Ilidža, ekipa Kafilerije Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća "Rad" izvršila je jutros neškodljivo uklanjanje 14 lešava pasa iz kruga fabrike Famos u Hrasnici, izjavio je Agenciji Fena glasnogovornik KJKP Rad Ahmed Đipa

otrovani pas

Naglasio je da je u ovaj slučaj uključena i veterinarska inspekcija te da će se o uzroku smrti pasa više znati na Veterinarskom fakultetu.

- O uzroku smrti pasa će se saznati na Veterinarskom fakultetu. U ovaj slučaj je uključena i veterinarska inspekcija a ekipa Kafilerije preduezeća "Rad" je uradila ono za šta je nadležna po zakonu. Ona je samo na osnovu dojave policajca izašla na teren i iz kruga Famosa u Hrasnici uklonila neškodljivo 14 leševa pasa - kazao je Đipa.

Kako se nezvanično saznaje, psi su otrovani, a 14 nije konačan broj.

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook