AKCIJA 'SAMO GORIVO NATOČI'

U crnogorskom Kotoru sutra besplatno gorivo

Arhiva17.08.11, 17:51h

U Kotoru sutra počinje akcija besplatnog točenja goriva pod nazivom "Samo gorivo natoči" s ciljem podizanja svijesti učesnika u saobraćaju o opasnostima vožnje poslije konzumacije alkohola

gorivo

Saobraćajna policija i zaposleni na benzinskim pumpama dijeliće vozačima vaučere na osnovu kojih će moći besplatno natočiti gorivo na benzinskim pumpama "Jugopetrola" u iznosu naznačenom na vaučeru.

Osim toga, biće dijeljeni i informativno-edukativne brošure sa pojašnjenjima kako alkohol djeluje na vozače, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.

Akcija počinje sutra u simboličnih pet do dvanaest u blizini benzinske pumpe "Jugopetrola" u kotorskom naselju Škaljari, gdje će vozačima biti besplatno podjeljeno više od hiljadu litara goriva.

Iz Uprave policije je najavljeno da će vaučeri i brošure biti podijeljeni i na području Herceg Novog i Tivta tokom redovnih kontrola saobraćajne policije.

(Srna, Blin/DEPO PORTAL/bk)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook