U sklopu svoje ljetne evropske turneje američki hard core metal sastav Death by stereo će 29. juna nastupiti u sarajevskoj Slogi.
Death by stereo dolaze iz Fullertona, Kalifornija.
Sa svojim posljednjim albumom “Death is my only friend” iz 2009. godine su postigli veliki uspjeh, a spotovi za pjesme “I sing for you” i “Welcome to the party” su se vrtili na svim najznačajnijim muzičkim kanalima.
Najjači adut Death by stereo su koncertni nastupi i sigurno je da će publika u Sarajevu moći pogledati jedan izuzetno kvalitetan koncert.
Na koncertu će nastupiti i dva thrash metal sastava. Nuclear iz Santiaga, Čile su zvijezde u usponu. Jako su popularni u Južnoj Americi i ljubitelji metala će se moći uvjeriti zašto je to tako. Prošle godine su izdali album “Jehovirus” koji promoviraju na ovoj turneji.
Amethyst dolaze iz Palerma i klasični su thrash metal bend.
Karte po cijeni od 10 KM u pretprodaji su se mogle kupiti u Delikatesnoj radnji, Operi i Meeting pointu. Na dan koncerta cijena ulaznice je 15 KM.
(DEPO/E Murić)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook