Mladić je, naime, i dalje u izolaciji, a kako je za Press kazao anonimni izvor: 'Očekujemo da nakon perioda privikavanja i liječničkih pregleda Mladić uskoro bude prebačen u jedan od tri bloka. Prema posljednjim informacijama, Mladić će biti u 'ekipi' sa Šešeljem, Pavkovićem, Lukićem, Gotovinom i Markačom. Naravno, Haaški sud u svakom trenutku može promijeniti ovu odluku. Inače, 'selidbe' pritvorenika su česte i do sada je promijenjeno nekoliko 'ekipa'.
Beogradske Večernje novosti pak pišu da će Mladić danas biti smješten na drugom katu pritvora u Scheveningenu te da će ga tamo dočekati Veselin Šljivančanin, Jovica Stanišić, Franko Simatović, Drago Nikolić, Milan Lukić i Markač, te da je za zakusku i dobro raspoloženje je zadužen bivši pomoćnik ministra srpske policije Vlastimir Đorđević.
Izvor Novosti kaže dodaje da u pritvoru u Scheveningenu vladaju vrlo dobri međuljudski odnosi i da se može nazvati 'Jugoslavija u malom'. 'Svi pritvorenici su i više nego u korektnim odnosima i podržavaju jedni druge. Jedini problemi koji postoje su zbog neslaganja u karakterima, a ne zbog nacionalne pripadnosti. U posljednje su vrijeme zato i malo zahladili odnosi između Rođe i Šešelja'.
(T PORTAL/ds)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook