FOTO: ARHIVA
U najavi finalne utakmice sa Radnikom, koja se igra u srijedu u Banjaluci (20.30 h), pres konferenciji su u utorak prisustvovali pomoćni trener Banjalučana Slobodan Starčević i jedan od kapitena crveno-plavih Boris Raspudić.
Starčević je izjavio da su svi osim povrijeđenog Vukašina Benovića i trojice reprezentativaca Bosne i Hercegovine spremni za finalni meč.
"Kao što je poznato, Asmir Avdukić i Darko Maletić su na pripremama A tima za meč sa Rumunima, dok je Srđan Grahovac sa mladom selekcijom u San Marinu. Ostali jedva čekaju utakmicu", izjavio je pomoćni trener novog šampiona BiH.
Iako je dosadašnja praksa bila da u Kupu RS nastupaju igrači koji su manje igrali u Premijer ligi BiH, ovoga puta, Borac će istrčati sa najjačim sastavom.
"Poslije titule državnog prvaka, želimo još jedan trofej i igraćemo sa u ovom trenutku najboljim igračima".
Pomoćni trener Starčević je dodao da je stručni štab dobro proučio rivale i da ne bježi od uloge favorite.
"Ali neće biti potcijenjivanja protivnika i sa angažovanom igrom možemo da osvojimo trofej", zaključio je Starčević.
Boris Raspudić priznao je da se prvi šampionski pehar u istoriji banjalučkog kluba dostojno proslavio, ali da će protiv tima iz Bijeljine dati sve od sebe da donesu i trofej Kupa RS.
"Poštujemo Radnik, ali mi smo favoriti i uradićemo sve što budemo mogli da zabilježimo novu pobjedu", rekao je univerzalac Borca.
(MONDO WAP/ds)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook