Tri osobe povrijeđene

Tragedija u Hrvatskoj: Dijete poginulo u teškoj nesreći

Hronika24.07.26, 19:47h

Tragedija u Hrvatskoj: Dijete poginulo u teškoj nesreći
Iz policije su rekli i da su u nesreći sudjelovala dva vozila

 

 

U teškoj prometnoj nesreći koja se u petak u ranim poslijepodnevnim satima dogodila na A3 kod Lužana, poginulo je dijete, a više osoba je ozlijeđeno, potvrđeno je Hini iz PU brodsko-posavske.

 

Iz policije su rekli i da su u nesreći sudjelovala dva vozila. Nesreća se dogodila na 190. kilometru južne kolničke trake autoceste A3, u blizini čvora Lužani. Očevid još traje. 

 

Kako je za SB Online rekao ravnatelj Opće bolnice u Slavonskom Brodu bolnice prof. dr. sc. Josip Samardžić jedna teško ozlijeđena osoba je u bolničkoj Jedinici intenzivnog liječenja, u procesu je obrade teških ozljeda i za sada u stabilnom stanju. U brodskoj bolnici zbrinute su još dvije lakše ozlijeđene osobe i svima će, rekao Samardžić, biti pružena psihološka pomoć.

 

Zbog nesreće na tom dijelu autoceste vozi se usporeno, a kolona je duga 4 kilometra.

 

(FENA/dg)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook