U BRČKOM

Poznat datum dženaze tragično stradalom Erdoanu Morankiću

Hronika14.02.26, 12:46h

Poznat datum dženaze tragično stradalom Erdoanu Morankiću
Morankić je bio student ALU, a stajao je na tramvajskom stajalištu ispred Zemaljskog muzeja BiH kada je tramvaj iz smjera Željezničke stanice izletio iz šina

 

 

Dženaza studentu Erdoanu Morankiću, tragično stradalom u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, klanjat će se sutra u 12:25 sati ispred džamije na Ivicama, a ukop će se obaviti na mezarju Meraje u Brčkom.

 

Podsjetimo, Morankić je bio student Akademije likovnih umjetnosti u Sarajevu, a stajao je na tramvajskom stajalištu ispred Zemaljskog muzeja BiH kada je tramvaj iz smjera Željezničke stanice izletio iz šina, doslovno prošao kroz stajalište i završio na saobraćajnici.

 

Zbog ove tragedije je u Kantonu Sarajevo proglašen Dan žalosti, a vozač tramvaja Adnan Kasapović je uhapšen.

 

(DEPO PORTAL/au)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook