Jedini neće na izbore

Vukanović, uz režim, kao najvećeg gubitnika označio Stanivukovića: 'Doživio je potop i fijasko!'

Front23.09.25, 19:02h

Vukanović, uz režim, kao najvećeg gubitnika označio Stanivukovića: 'Doživio je potop i fijasko!'
– Sada su došli na stavove koje je Lista za pravdu i red imala od prvog dana, da se mora izaći na izbore - navodi Vukanović

 

 

- Potrebno je bilo samo da prođe nekoliko sedmica pa da režim ponovo klekne i kapitulira, pogazi odluke i Zaključke koje su predložili i usvojili prije dvadesetak dana, podviju rep i ponovo zakažu Posebnu sjednicu Narodne skupštine Republike Srpske - naveo je Nebojša Vukanović lider Liste za pravdu i red i poslanik u NSRS.

 

On je naveo da na sjednici planiraju usvojiti nove zaključke, “kojim se gaze oni koji su doneseni prije par sedmica, i izađu na vanredne predsjedničke izbore, iako su do juče utvrdili da će svim silama spriječiti održavanje izbora”.

 

– Sada su došli na stavove koje je Lista za pravdu i red imala od prvog dana, da se mora izaći na izbore, a uz režim najveći gubitnik svakako je Draško Stanivuković koji je sada doživio potpuni potop i fijasko jer je jasno da će svi, osim njega, biti za izlazak na izbore – istakao je Vukanović.

 

On je na platformi X podijelio materijal koji su, kako je istakao, “Dodik i Stevandić spremili poslanicima skrivajući se iza skupštinske većine, koja je navodno predlagač dnevnog reda i skupštinskog materijala koji nam je ponovo došao nepotpisan”.

 

 

(DEPO PORTAL/au)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook