Na parceli većoj od 7.000 m²

U srcu Bosne niče nova fabrika: Širi se proizvodnja, otvaraju se nova radna mjesta

Biznis Klub16.05.25, 14:10h

U srcu Bosne niče nova fabrika: Širi se proizvodnja, otvaraju se nova radna mjesta
Vlasnik preduzeća je naglasio kako je cilj stvoriti savremeni proizvodni pogon koji će pratiti najviše industrijske standarde

 

 

 

Na prostoru Poslovnog centra Neobarje u Novom Travniku, poduzeće Limomar započelo je radove na izgradnji nove, moderne proizvodne hale.


Na parceli većoj od 7.000 m², planirana je izgradnja objekta koji će dodatno ojačati proizvodne kapacitete ove uspješne kompanije.

 

Vlasnik poduzeća, Mario Franjić, ističe kako je ovo značajan iskorak u razvoju Limomara, koji već dugi niz godina uspješno posluje u sektoru obrade lima, ventilacije i klimatizacije.

 

– Ova investicija omogućit će proširenje proizvodnje, nova radna mjesta i daljnje jačanje konkurentnosti na domaćem i inozemnom tržištu – kazao je Franjić, prenosi Centralna.ba.

 

Naglasio je kako je cilj stvoriti savremeni proizvodni pogon koji će pratiti najviše industrijske standarde.

 

Nova hala predstavlja važan korak ne samo za Limomar, već i za ukupni privredni razvoj općine Novi Travnik, posebno kada je riječ o jačanju industrijske zone Neobarje koja postaje sve atraktivnija za domaće investitore.

 

Radovi na izgradnji hale odvijaju se planiranom dinamikom, a radove izvodi firma Širbegović.

 

 

(DEPO PORTAL/af)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook