ORIFLAME BH FASHION WEEK

Nove kreacije u Mostaru!

Arhiva02.12.10, 16:30h

Nakon Sarajeva i Banjaluke Oriflame BH Fashion Week preselit će se u Mostar. Sedmica mode počet će u ponedjeljak, 6. decembra, a prva noć rezervirana je za nove kolekcije brenda NESAL te kolekcije Maje Mišić, Sande Matić i Anele Jurić

ofwm

Sa banjalučkog Oriflame BH Fashion Week-a

Nesal jeans je modna kuća koja sve više osvaja tržišta Bosne i Hercegovine i Evrope. Prepoznatljiv brend sa istančanim osjećajem za dizajn, konture muškog i ženskog tijela, u svome asortimanu nudi modele sexy dizajna, mladalačke i uvijek trendy. Tim modne kuće Nesal nastoji da cijene svojih modela prilagodi tržištu i mogućnostima kupaca.

ofwm2- Rad Maje Mišić do sada se nije puno razlikovao iz kolekcije u kolekciju, ali  sada je  pripremila nešto savim drugačije. Sve  haljine su pletene i sve su ručno rađene-kombinacije materijala i pletenina. Od boja nije odustajala, naprotiv pokazaće da se veselo, šareno i naravno pleteno može nositi i svakodnevno, ali i kao večernja kombinacija- navode organizatori.

Dan kasnije, 7. decembra modnim sladokuscima u hotelu Old Town predstavit će se modna kuća "Carmen line" Banjaluka.

(DEPO PORTAL/eb)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook