Uprava Televizije Sarajevo uputila je demantij na tvrdnje ministra komunalne privrede Kantona Sarajevo Almira Bečarevića koje je iznio na račun ove televizije. Demant prenosimo u cjelosti.
- Nakon što se u pojedinim medijima oglasio ministar komunalne privrede, infrastrukture, prostornog uređenja, građenja i zaštite okoliša KS Almir Bečarević iznijevši optužbe na račun Televizije Sarajevo da mu je otkazano gostovanje u Sarajevskom jutru planirano za 10. oktobar zbog toga što više nije ministar, informišemo vas da je gostovanje ministra Bečarevića otkazano zbog toga što je danas 09. oktobra bio gost u istoj emisiji Sarajevsko jutro, na linku kod kolegice Vanje Semić u terminu od 8.30.
Napominjemo da je programski potpuno neopravdano gostovanje istog sagovornika dva dana zaredom u istoj emisji i o istoj temi. To je bio razlog otkazivanja gostovanja ministra Bečarevića koji je, uzgred, bio vrlo čest gost ne samo u Sarajevskom jutru nego i u drugim emisijama TVSA - naveli su.
(DEPO PORTAL/mm)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!