ENGLESKI LIGA KUP

Vest Hem u polufinalu poslije 20 godina

Arhiva01.12.10, 09:38h

Fudbaleri Vest Hema plasirali su se u polufinale engleskog Liga kupa prvi put nakon 21 godine.

Vest Hem Junajted-LiverpulVest Hem je u utorak na "Apton Parku" savladao branioca trofeja Mančester junajted sa 4:0. U najboljem ovosezonskom izdanju 'čekićara' po dva gola postigli su Džonatan Spektor i Karlton Kol.

Junajted je u Londonu igrao bez većine prvotimaca, ali je i pored toga ovaj poraz veliko iznenađenje. Plasman u polufinale ostvario je i Arsenal, koji je na svom terenu pobijedio Vigan sa 2:0.

Ekipa Arsena Vengera igrala je takođe u kombinovanom sastavu, ali je ipak uspjela da pobijedi. Arsenal je poveo autogolom Antolina Alkaraza u 42. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Danac Niklas Bentner u 67. minuti.

Preostala dva meča četvrtfinala na rasporedu su u srijedu, a sastaju se: Birmingem - Aston Vila i Ipsvič - Vest Bromvič.

(FENA, BLIN MAGAZIN/ma)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook