Dan nakon što je otkriven identitet žene iz BIH za kojom policija Štutgarta traga zbog krađe milion eura, pojavili su se novi detalji o njenom životu.
Kako je Fenix-magazine ranije prenio, riječ je o Mirnesi S., porijeklom iz BiH, koja je radila u kompaniji za transport novca, odakle je i ukrala milion eura. U Štutgartu je poznata i pod nadimkom Miki, a prije ove kompanije, radila je kao konobarica.
![]()
U razotkrivanju identiteta ključan je bio njen Instagram profil na kojem je objavljivala fotografije koje je prikazuju kako se zabavlja obučena u skupocenu odeću.
- Tiho i polako, karma će sve naplatiti - piše u opisu njenog profila.
![]()
Njemački list "Bild" prenosi da je više nego očigledno da je Mirnesa S. živjela luksuznim životom. Naime, na njenim fotografijama se mogu vidjeti skupocjeni nakit, torbe, Rolex satovi, a bila je i čest gost na žurkama.
![]()
- Da, ovo je krajnje neobičan životni stil žene koja je navodno radila kao telefonska operaterka u kompaniji za transport novca - stoji u Bildovom tekstu, prenosi Avaz.
![]()
![]()
(DEPO PORTAL/ad)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 55
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!