počevši od sutra

Otvaraju se pogranični prijelazi između Hrvatske i BiH

Hronika14.10.20, 17:00h

Otvaraju se pogranični prijelazi između Hrvatske i BiH
Granični prijelazi za pogranični promet otvoriti će se 15. oktobra ove godine, a prelazak državne granice odvijat će se u skladu sa spomenutim Sporazumom i važećim zakonskim propisima, stoji u saopćenju

 

Granična policija BiH uputila je obavještenje za javnost u kojem se ističe da su poduzete mjere da se otvore granični prijelazi za pogranični promet između Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

 

"Poduzete su mjere da se otvore granični prijelazi za pogranični promet između Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine kako bi se olakšao prelazak državne granice s obzirom na početak nove školske godine, potrebe obavljanja gospodarskih i poljoprivrednih aktivnosti u pograničnim područjima, u skladu sa Sporazumom između Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine o pograničnom prometu iz 2013.", saopćili su iz Granične policije BiH.

 

Granični prijelazi za pogranični promet otvoriti će se 15. oktobra ove godine, a prelazak državne granice odvijat će se u skladu sa spomenutim Sporazumom i važećim zakonskim propisima, stoji u saopćenju.

 

(Fena/mr)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook



Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!