Policijski službenici Policijske stanice Pale prekršajno su kaznili osobu, koja se fotografisala sa, kako navode u saopćenju, ratnom zastavom Armije BiH na Vrelu Miljacke u Palama.
Uručili su prekršajni nalog osobi inicijala E.B. iz Sarajeva, zbog počinjenog prekršaja vrijeđanje iz Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske.
-E.B. je kažnjen zato što je na društvenoj mreži objavilo vlastitu fotografiju s ratnom zastavom takozvane armije Republike BiH, na lokalitetu Vrela Miljacke, opština Pale, čime je bezobzirnim ponašanjem izazvao osjećanje uznemirenosti građana opštine Pale - navodi se u saopćenju iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.
(Fena/mr)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 99
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!