Beogradska policija uhapsila je molera I. R. (32) zbog sumnje da je ucjenjivao biznismena, javlja Kurir.
Kako pišu srbijanski mediji, moler se s biznismenom upoznao kada je došao da mu okreči stan. Oni su navodno imali seks, a snimak je moler koristio da bi ucjenjivao biznismena, koji je, inače, oženjen.
Sumnja se da je I. R. putem društvene mreže Facebook poslao oštećenome kompromitirajući snimak i zahtijevao od njega 10.000 eura kako taj materijal ne bi proslijedio njegovoj porodici.
On je od oštećenoga zahtijevao da mu, dok ne skupi kompletnu sumu, uplati putem PostNeta 4.000 dinara. Policajci su ga uhapsili neposredno nakon što je podigao novac u pošti.
Osumnjičenome je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 12
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!