Udes na pružnom prelazu

Teška nesreća kod Živinica: Voz udario 'mercedes', jedna osoba poginula, dvoje povrijeđenih

Hronika01.06.19, 13:34h

Teška nesreća kod Živinica: Voz udario 'mercedes', jedna osoba poginula, dvoje povrijeđenih
Poginuo je muškarac čiji su inicijali M.I. (35) iz Teočaka, koji se nalazio na zadnjem sjedištu automobila mercedes

 

Jedno lice je poginulo, a dva su povrijeđena kada je lokomotiva udarila automobil na pružnom prelazu kod Živinica, rečeno je danas Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

 

Poginuo je muškarac čiji su inicijali M.I. (35) iz Teočaka, koji se nalazio na zadnjem sjedištu automobila mercedes, dok su povrijeđeni vozač mercedesa E.Đ. i suvozač A.H.

 

Žena čiji su inicijali A.H. zadržana je na liječenju u Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla, dok je vozač mercedesa nakon ukazane medicinske pomoći pušten na kućno liječenje.

 

Saobraćajna neseća se dogodila jedan čas iza ponoći na pružnom prelazu u mjestu Suha, a policija je izvršila uviđaj.

 

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/Foto: Ilustracija/md)

 

 

 


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook



Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!