osnovni sud banjaluka ga pustio

Na slobodi osumnjičeni za manipulisanje dokazima u slučaju Dragičević

Hronika29.10.18, 16:24h

Na slobodi osumnjičeni za manipulisanje dokazima u slučaju Dragičević
Time je promijenjena ranija sudska odluka po kojoj je Kukiću pritvor bio produžen na još mjesec dana, nakon što je uhapšen sredinom septembra

 

Osnovni sud Banjaluka pustio je na slobodu Alena Kukića (36), osumnjičenog za manipulisanje dokazima u slučaju ubistva Davida Dragičevića, potvrđeno je "Nezavisnim".

 

Time je promijenjena ranija sudska odluka po kojoj je Kukiću pritvor bio produžen na još mjesec dana, nakon što je uhapšen sredinom septembra.

 

Kukića terete da je brisanjem snimaka video-nadzora sa objekta u Ulici Velibora Janjetovića Janje počinio krivično djelo pomoć učiniocu poslije izvršenog krivičnog djela u slučaju "Dragičević".

 

(NN, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook



Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!