Nebojša Rojko, osumnjičeni za ubistvo pjevačice Jelene Marjanović stigao je u Imigracioni centar u Istočnom Sarajevu.
On je sinoć uhapšen na području Brčko Disktrikta, a nakon privođenja - saslušan je u policiji. Budući da nije imao lične dokumente, proslijeđen je u nadležnost centra Službe za poslove sa strancima.
Njemu su izerečene mjere zabrane protjerivanja i zabrane ulaska u BiH na tri godine, javlja reporter N1, Edib Bajrović.
Rojko je pobegao kada je policija upala u njegov dom, koji se nalazi nekoliko stotina metara od mjesta gde je ubijena Jelena Marjanović.
Prema pisanju medija, Rojko ima kriminalni dosije i nekoliko puta je bio u zatvoru zbog krađe. Njegov brat saslušan je u svojstvu svedoka a kuća u kojoj žive je pretresena.
Podsjećamo, tijelo pjevačice Jelene Marjanović pronađeno je prošlog vikenda u naselju Borča i nakon toga aktivno se traga za počiniteljem.
Saslušano je nekoliko osoba koje se dovode u vezu sa ubistvom, a između ostalih tu je i njen suprug, ali potraga i dalje traje i još se ne zna ko je osumnjičeni.
(Nezavisne.com, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook