UZNEMIRUJUĆI VIDEO

Jeziv snimak: Pregazio muslimanku tokom antimuslimaskih protesta u Briselu!

Hronika03.04.16, 13:25h

Jeziv snimak: Pregazio muslimanku tokom antimuslimaskih protesta u Briselu!
Incident dolazi u vrijeme rastućih tenzija nakon islamističkih terorističkih napada u Briselu i Parizu

 


Nepoznati vozač pregazio je muslimanku tokom antimuslimanskog protesta u Molenbeeku u Brselu, prenosi Daily Mail.


Na snimci se vidi kako bijeli Audi A1 koji je probio policijske barikade udara u ženu koja prelazi cestu. Čini se čak da se suvozač naginje kroz prozor kako bi snimio scenu.


Policija nije objavila u kojem je stanju žena ni koja je motivacija za gaženje.


Incident dolazi u vrijeme rastućih tenzija nakon islamističkih terorističkih napada u Briselu i Parizu. Upravo u četvrti Molenbeek, u kojoj žive mnogi muslimani i koja je na glasu kao evropski džihadistički centar, uhapšen je Salah Abdeslam, jedini preživjeli osumnjičenik za napade u Parizu.


Inače, Zračna luka Zaventem, u kojoj se dogodio jedan od napada, danas bi trebala biti djelimično ponovo otvorena za promet. Prva tri simbolična leta trebala bi krenuti u poslijepodnevnim satima, rekao je novinarima direktor zračne luke Arnaud Feist.

 

(Večernji.hr/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/aa)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook