Tokom uviđaja napao policajce

Vozio pijan: Načelnik Skender Vakufa službenim autom podletio pod kamion

Hronika12.11.15, 09:47h

Vozio pijan: Načelnik Skender Vakufa službenim autom podletio pod kamion
Načelnik Skender Vakufa Bore Škeljić službenim vozilom Škoda Oktavia učestvovao je u saobraćajnoj nesreći

 

Prema saznanjima ATV-a, automobil kojim je upravljao načelnik Škeljić podletio je pod kamion. Bore Škeljić, saznaje ATV, bio je pod utjecajem alkohola i tokom uviđaja ustanovljeno je da ima više od 1,5 promila alkohola u krvi.

 

Na opštinskom vozilu kojim je Škeljić upravljao je načinjena veća materijalna šteta.

 

Bore Škeljić je u nesreći zadobio lakše povrede. Tokom uviđaja je fizički i verbalno napao pripadnike Policijske stanice Skender Vakuf nakon čega je priveden.

 

Načelnik Škeljić u izjavi za ATV potvrdio je da je imao saobraćajnu nesreću. Kako je rekao, do kasno je bio na sastanku na kojem se i malo popilo,a bio je i umoran.

 

-Šleper je prešao na moju stranu, a ja sam bio popio i to je to, rekao je Škeljić u telefonskom razgovoru za ATV. 

 

Policija je, navodi Škeljić napravila uviđaj, ali je siguran da je šleper prešao na njegovu stranu.

 

(Nap.ba, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook