MAKARSKA

Sergej Trifunović uhvaćen u bijegu s mjesta saobraćajne nesreće

Arhiva04.08.10, 17:54h

Srpski glumac Sergej Trifunović (36) doživio je saobraćajnu nesreću u mjestu Mimice na Jadranskoj magistrali u ponedjeljak oko 15 sati i 40 minuta, javljaju hrvatski mediji. Iako je nesreću skrivio drugi vozač, poznati glumac će krivično odgovarati budući da je pobjegao s mjesta nesreće

sergej trifunović

Njegovu Citroen Ksaru udario je Čeh Peter C. (45) koji je u smjeru od Splita do Omiša krenuo pretjecati svojom Škodom Oktavijom. Prilikom pretjecanja, Čeh nije gledao u retrovizor pa nije vidio Sergeja koji je također krenuo s pretjecanjem, pa ga je udario u zadnji desni kraj automobila.

No, glumac se nije zaustavio nego je nastavio voziti, ne obazirajući se na udarac. Nakon otprilike pola sata zaustavila ga je makarska policija. Obojica su podvrgnuti alkotestu nakon čega je utvrđeno da nisu bili pod utjecajem alkohola.

Odbili su kontakt sa svojim ambasadama. Izrečena im je mjera opreza, a protiv obojice će biti podnesen optužni prijedlog, Sergeju zbog napuštanja mjesta nesreće, a za češkog turista zbog izazivanja nesreće.

(24 sata.hr/BLIN/em)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook