Još jedna pucnjava

U sarajevskom klubu izrešetan 24-godišnjak, ljekari mu se bore za život!

Hronika21.03.15, 11:41h

U sarajevskom klubu izrešetan 24-godišnjak, ljekari mu se bore za život!
Osim pucnjave u sarajevskoj ulici Kranjčevićeva koja se dogodila sinoć oko 19.30 sati, a u kojoj je u desno stopalo i lijevu natkoljenicu, te lijevu nadlakticu ranjen Emil Topčagić, u Sarajevu je, kako je potvrdio Irfan Nefić, portparol MUP-a KS, bilo još pucnjava

 

 

No, on nije htio precizirati gdje i kada su se pucnjave desile.

 

- Više informacija imat ćemo za sat - kazao je Nefić.

 

No, kako je Avazu potvrđeno iz Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, tokom noći je u ovu ustanovu dovezen Š.I. (24) koji je povrijeđen iz vatrenog oružja.

 

- On je zadobio povrede grudnog koša, abdomena, karlice, i obje natkoljenice. Životno je ugrožen i smješten je na intenzivnu njegu Klinike za anesteziju i reanimaciju kazala je - Muamera Šehić, portparol KCUS-a.

 

Kako se nezvanično saznaje, ova pucnjava se dogodila u klubu “Podrum” u Sarajevu.

 

U Klubu su se u datom momentu nalazili vlasnik, dvojica konobara i DJ. Neko od prisutnih pritisnuo je panik taster koji se nalazi u ovom objektu, te je policija svega nekoliko minuta nakon pucnjave stigla na lice mjesta.

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook