VIDEO/ Policajac radnicu 'Aide' šutnuo u stomak

Mučni prizori na ulicama Tuzle: Pogledajte kako je izgledalo naguravanje radnika i policije!

Hronika11.02.15, 15:07h

Mučni prizori na ulicama Tuzle: Pogledajte kako je izgledalo naguravanje radnika i policije!
Jedan od policajaca je udario u stomak Enisu Kabil, radnicu Aide, te je nakon toga žena pala i pozlilo joj je

 

U naguravanju između radnika FO ”Aida” i pripadnika policije nekoliko osoba je lakše povrijeđeno. Radnici su pokušali da probiju policijski kordon kako bi ušli u Skupštinu TK-a. Kako javlja Dnevni avaz,  jedan od policajaca je udario u stomak Enisu Kabil, radnicu Aide, te je nakon toga žena pala i pozlilo joj je.

 

Sve je počelo jutros kada su radnici iz kruga fabrike istjerali direktora, za koga tvrde da ne radi svoj posao.

 

Radnici su odbili otići iz kruga fabrike dok direktor ne ode. Nakon toga uputili su se ka Skupštini TK, čijim su čelnicima već ranije najavili dolazak.

 

Po dolasku pred zgradu, radnicima je rečeno do ih nema ko primiti jer se čelni ljudi Skupštine TK nalaze u Sarajevu. Nakon toga oni su pokušali nasilno ući u zgradu, ali ih je policija u tome spriječila.

 

Radnici tvrde da je njih nekoliko povrijeđeno u naguravanju s policijom, a dvije radnice, Vahida Kuljaninović i Ismeta Rahmanović, nakon incidenta su odvezene kolima Hitne pomoći.

 

 

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)

 

 


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook