VIDEO/ Hirurški precizan, 499. u karijeri

Ibrahimović vjerovatno nikad nije zabio ovakav go: Fantastična reakcija legendarnog Zlatana oduševila tribine

Sport25.08.18, 10:58h

Iako je riječ o milimetrima, VAR je jasno pokazao da je lopta bila u golu

LA Galaxy i Los Angeles odigrali su veliki derbi (1:1) u okviru američke MLS lige, a najviše pažnje kao i obično dobio je bivši švedski reprezentativac i jedan od najboljih napadača svijeta Zlatan Ibrahimović.

Upravo je Ibrahimović bio strijelac vodećeg pogotka za LA Galaxy u 15. minuti utakmice, ali je Los Angeles izjednačio u 51. minuti golom Vele iz jedanaesterca.

Iako se kod pogotka Zlatana činilo kako lopta nije čitavim obimom prešla liniju, nakon pregledavanja snimke sudija je u konačnici ipak pokazao na centar. Iako je riječ o milimetrima, VAR je jasno pokazao da je lopta bila u golu. POGLEDAJTE VIDEO!

(Jutarnji.hr, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)