SUSRET U Antalyji

Dobra igra i remi Željezničara protiv Astane (1:1)

Sport11.02.17, 17:18h

Nogometaši Željezničara na kraju desetodnevnih priprema danas su u turskoj Antalyji u trećem kontrolnom susretu remizirali s kazahstanskim prvakom Astanom 1:1 (1:0).

"Plavi" su poveli u 31. minuti. Zeba je izveo korner do Blagojevića, ovaj ubacio, a Boccaccini je glavom matirao golmana Erića.

zeljo-astana-2

Astana je izjednačila rezultat u 54. minuti. Ubačenu loptu iz kornera Lovgvinenko je prebacio na drugu stativu gdje je Murtazayev glavom loptu pospremio u mrežu.

zeljo-astana-1

U prva dva kontrolna susreta Željezničara je igrao bez golova s ekipama Krylje i Amkara.

Nakon ovog susreta ekipa Željezničara u nedjelju prijepodne vraća se u Sarajevo i nastavlja pripreme za drugi dio sezone u Premijer ligi BiH, koja startuje 25. februara.