foto/ USPJEŠNA NA LEDU

Upoznajte kćerku hrvatske predsjednice: Pred Katarinom Kitarović je velika karijera klizačice...

ŽENA iN15.01.17, 11:54h

Katarina Kitarović, kći hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović, jedna je od najboljih hrvatskih klizačica.

To je dokazala i zadnjim natjecanjem u subotu na zagrebačkom velesajmu gdje je u prvenstvu Hrvatske u klizanju u kratkom programu juniorki, 'after short programu', osvojila prvo mjesto s 36,9 bodova.

Prošle godine u ožujku 16-godišnja Katarina se okitila i titulom hravtske prvakinje u umjetničkom klizanju, a prvo mjesto je osvojila na juniorskom prvenstvu u Domu sportova, piše Jutarnji.hr.

O Katarininim klizačkim umijećima više saznajte OVDJE.